Dávám Sílu Míru

Milí přátelé na cestě Světla,

srdečně vás zdravím.

Květnové dny jsou tradičně spojené s oslavou LÁSKY – MÍRU – OSVOBOZENÍ.

Současný stav věcí ve společnosti nás drží v zátěžové pozornosti a někdy možná nevíme, čemu věřit, co udělat a jak vlastně jít dál.

Opakovaně si říkáme, že to, čemu dáváme sílu pozornosti, to je v našem světě oživováno a našimi pocity, emocemi a reakcemi formováno do konkrétní zkušenosti. Ta se k nám stále vrací, dokud neproměníme svoji vnitřní pravdu, svůj pohled na věc, své přesvědčení i reakci, dokud se neotevřeme uvědomění a pochopení vyšší Pravdy života …

Víme, že život nás vede k probuzení z osobní mysli, z programu ega. Osobní mysl  je v základě naprogramována na strach, lpění, vinu, očekávání, apod. Ego vlastně neví, že ze své podstaty nejsme ego.

Jsme Vědomí, jsme Bohem milované Bytosti a jako takové se v této Pravdě probouzíme.

Paradoxně nám současná doba také umožňuje uvědomovat si, co je v našem životě skutečně cenné a čemu stojí za to věnovat dostatek pozornosti.

Pokud souzníte s prohlubováním svého propojení s vnitřní Vyšší Sílou a Pravdou, může vám být inspirací nabídka na stránkách Dávám sílu Míru.cz.

Součástí stránek jsou také obrazové, světelné zářiče, které posilují propojení s Boží Silou v nás a působí harmonizačně v našem životě. Je možné si je stáhnout, vytisknout a zužitkovat dle vašeho uvážení. Nechť vám slouží na cestě Světla.

V Lásce vás objímám

A.H.O.J.

 

Ernestína