Cyklus šťastná cesta životem: porozumění a uzdravení vztahu k sobě

Cyklus Šťastná Cesta Životem
Seminář je  naplněn, další přihlášení budou náhradníky

Šťastnou Cestu životem je volný cyklus setkání na témata, která hluboce a mnohdy nevědomě ovlivňují naše životy. Jedná se o sebe-zkušenostní semináře, na kterých si každý prožívá svůj příběh, odpovídá na otázky, které jeho/jí ovlivňují či omezují.

Budeme se věnovat objevování skrytého světa mysli, pocitů a emocí i prociťování naší duše. Učíme se vnímat souvislosti mezi našim vnitřním světem a světem vnějším, nalézat formy, jak své prožitkové vnímání zharmonizovat, abychom se cítili svobodní a šťastní.

Cyklus Šťastná Cesta Životem, téma: Porozumění a Uzdravení Vztahu k Sobě

Náš život je utvářen našimi vztahy. Zprvu je to vztah k rodičům, později kamarádům, partnerům, kolegům v zaměstnání atd.

Všechny vztahy mají společného jmenovatele, kterým je náš vztah sám k sobě. Ten Je spojen se vztahem s našimi rodiči a s podmínkami a rodinou, do které jsme se narodili. Je také ovlivněn zkušenostmi z předchozích inkarnací.

Poznáním a proměnou tohoto vztahu můžeme zásadním způsobem proměnit svůj život i náš vliv na životy našich blízkých. Porozumění sobě je důležité pro porozumění našim blízkým, dětem, rodině i přátelům.

Tento prožitkový a sebe-uvědomovací seminář je nabídkou pro ty, kteří se chtějí hlouběji zabývat a proměnit svůj vztah k sobě, rodině, okolí a životu vůbec.

Forma: Informačně-prožitkový vzdělávací seminář

Termín:  pátek 9. – neděle 11. června 2023, příjezd v pátek večer

Místo: Oáza Srdce, Vršov 19, Horní Bradlo

Přednášející: Ernestína

Spolupráce: Jan Dubanič a další dle témat

Akci organizačně zajišťuje Helena Procházková – email: kancelar@ernestina.cz

Bližší informace o organizaci akce obdrží přihlášení účastníci.

Rezervace termínu